Novostavby rodinných domů

 

Chystáte se změnit vaše bydlení? Chcete si postavit nový dům? Obraťte se na stavební firmu Chvojka stavby, která staví novostavby rodinných domů na klíč v Praze a Středočeském kraji. Nabízí komplexní dodávky v oblastech výstavby klasických a nízkoenergetických rodinných domů na klíč, rekonstrukcí a dalších činností z širokého spektra pozemního stavitelství. Jsme schopni zajistit všechny potřebné stavební práce, které jsou s realizací stavby spojené. Samozřejmostí je i zajištění a dodávka stavebního materiálu. Díky svým kvalifikované pracovní síle zajistíme komfortní bydlení s ohledem na ekonomii a zdravé životní prostředí. Klademe vysoký důraz na všeobecnou spokojenost klienta a kooperující obchodní partnery.

 

Rozhodli jste se stavět, ale potřebujete s celým projektem pomoc?  Kontaktujte zkušené odborníky .

 

My se postaráme o vše potřebné. Výsledkem bude domov vašich snů, do kterého se budete každý den rádi vracet. Ozvěte se ještě dnes a brzy budete bydlet.

 

 

Hrubá stavba domu nebo kompletní novostavba rodinného domu na klíč

 

Zajistíme veškeré stavební práce i dodávku kvalitního materiálu a stavba vašeho nového domu bude rychle hotová. Ušetřete čas i peníze.

 

 

Projekční činnost

 

Zajistíme vám veškerou potřebnou projektovou dokumentaci. Využijte služeb našich profesionálních projektantů. Můžeme Vám nabídnout i ekonomické řešení a dáme Vám na výběr z více než 1100 typových projektů.

 

 

Zajištění stavebního pozemku

 

Najdeme Vám stavební pozemek dle vašich požadavků a zajistíme Vám veškeré právní služby spojené s koupí parcely.

 

 

Financování stavby

 

Hypoteční poradce Vám vybere ideální řešení na bankovním trhu pro financování vašeho rodinného domku.

 

Chcete postavit rodinný dům na klíč? Kontaktujte nás.

 

 

Kontakt

PCH stavby s.r.o. Nerudova 801
27801 Kralupy nad Vltavou
Tel: 607820018 stavby@chvojkastavby.cz